Bitcoin rozbił się do $11,350

W środę, 26 sierpnia, Bitcoin rozbija się poniżej $11,500. W czasie prasy, największa krypto waluta według pułapu rynkowego jest notowana na 11.344 dolarów (-2,78%). exante.eu/trade Chart pary handlowej USD/BTC z EXANTE Ze swojej strony, Ethereum również spadł do 381,62 dolarów (-3,95%). XRP wynosi 0,276$ (-3,08%).

Dostęp do ponad 50 światowych rynków finansowych bezpośrednio z konta EXANTE – w tym NASDAQ, London Stock Exchange i Tokyo Stock Exchange.

Jednocześnie dane z rynku kontraktów terminowych Chicago Mercantile Exchange (CME) sugerują, że instytucjonalny wolumen Bitcoinów jest obecnie na historycznie wysokim poziomie, co odzwierciedla niedźwiedzie oczekiwania w krótkim okresie. Mówi zespół analityków FxPro:

„Podczas gdy Bitcoin Era zatrzymał spadek w pobliżu dolnej granicy 11.000 dolarów, jeśli skonsoliduje się on poniżej poziomu wsparcia, nadal istnieje szansa na dalszy spadek. Po bitcoin, wszystkie inne krypto-waluty przeszły w tryb korekcji“. Całkowita kapitalizacja rynku krypto walutowego wynosi 353,6 mld dolarów, według CoinMarketCap.

Bitcoin uwięziony w Czerwonej Strefie Wcześniej iHodl poinformował, że F-Secure, fińska firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym i ochroną prywatności, dowiedziała się, że Lazarus Group, grupa cyberprzestępcza rzekomo związana z Koreą Północną, zalała LinkedIn fałszywymi ofertami pracy w obszarze łańcucha blokowego.