Pozłacane wystawia powtarzające się faktury w celu usprawnienia płatności kryptograficznych

Gilded, dostawca rozwiązań blockchain, niedawno ogłosił wprowadzenie rozliczeń kryptograficznych z cyklicznymi fakturami. Chcąc pomóc firmom w przeprowadzaniu transakcji na zasobach cyfrowych, Gilded usprawnia ten proces i czerpie korzyści z braku opcji planowania na rynkach płatności kryptograficznych.

Pozłacane płatności Blockchain

Według niedawnego komunikatu prasowego Bitcoin Billionaire wprowadza powtarzające się faktury do rozliczeń kryptograficznych. Gilded umożliwia firmom dokonywanie transakcji na całym świecie za pomocą walut cyfrowych i tworzy odpowiednią infrastrukturę do obsługi „rozwiązania pełnej subskrypcji kryptograficznej”. Oznacza to, że firmy w końcu będą miały możliwość zautomatyzowania swoich cykli rozliczeniowych kryptowalut.

Płatności kryptowalutowe nadal nabiera tempa na całym świecie, a wolumen transakcji stablecoin osiągnął rekordowy poziom w czerwcu tego roku i wyniósł 54,9 mld USD. Problem polega na tym, że firmom brakuje opcji planowania dotyczących zasobów cyfrowych. Firmy prowadzące dużą działalność po prostu nie mają czasu na ręczne wystawianie faktur kryptograficznych . Gilded zmienia narrację i oferuje rozwiązanie, które może mieć rozliczenia kryptograficzne na autopilocie.

Gilded CEO Gil Hildebrand skomentował ogłoszenie, stwierdzając, że:

„Każdego dnia rozmawiamy z firmami, które chcą zaakceptować kryptowaluty, ale z jakiegoś powodu znajdują się na rozdrożu. Pozłacane sprawia, że ​​korzystanie z zalet kryptowalut jest bardzo łatwe bez konieczności rezygnacji z całego sposobu prowadzenia działalności ”.

Jak to działa?

Firmy cenią płatności cykliczne, ponieważ rozliczają się z autopilota i zmniejszają nakład pracy administracyjnej na zapleczu. W tradycyjnych finansach PayPal jest popularną usługą przekazów pieniężnych, która oferuje cykliczne rozliczenia.

Gilded wprowadził funkcję faktur cyklicznych do kryptowalut. Firmy mogą wreszcie płacić dostawcom i otrzymywać płatności w krypto od klientów z dowolnego miejsca na świecie. W przeciwieństwie do płatności bankowych, rozliczenie z Gilded trwa kilka minut i wiąże się z ułamkiem kosztów, jakie nakładają tradycyjne banki.